PKB Poznaj Kim Będziesz
Job coaching edukacyjno- zawodowy,
czyli nowoczesne doradztwo zawodowe

Innowacyjny program stworzony specjalnie z myślą o gimnazjalistach, licealistach i studentach


NAJBLIŻSZE TERMINY:

9 – 10 maja, godz.10.00 -16:00

23- 24 maja godz.10.00-16:00DLACZEGO?

Młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy muszą zmierzyć się z olbrzymim chaosem informacyjnym i zmiennością danych. Wybór ścieżki zawodowej staje się więc nie tyle jednorazowym wydarzeniem, a procesem, którego dokonuje się przez całe życie.

Ważne jest nie tylko CO wybierać, ale JAK wybierać.

Zmieniają się również oczekiwania wobec pracy – to świetnie, bo poświęcamy jej większość życia.

Ludzie wciąż „cieszą się, że mają jakąś pracę”, jednak coraz częściej zadają sobie pytania – “co chcę tak naprawdę robić?”, “czy to co robię jest dla mnie?”, “czy ta praca mnie rozwinie?”, “czy pozwoli ciekawie żyć?”.

Nadchodzi era, w której przestajemy być pracownikami, a zaczynamy tworzyć swoją markę na rynku pracy. Ta marka „Jan Kowalski” to nie tylko wykształcenie formalne, ale przede wszystkim wiedza o sobie samym i cały szereg tzw. umiejętności miękkich.

Cytując P. Voelkela „kluczową rzeczą jest to, aby odkryć własne pasje, talenty, własny potencjał i zacząć inwestować właśnie w ten obszar“.

WIERZYMY, ŻE WARTO!

Pracujemy z młodymi ludźmi, ponieważ głęboko wierzymy, że stawianie odpowiednich pytań i znajdowanie odpowiedzi jest kluczem do szczęśliwego, spełnionego życia.

Nasze doświadczenie dostarcza nam na to licznych dowodów.

Przyglądamy się uważnie ludziom zadowolonym ze swojej pracy – prawnikom, biznesmenom, designerom, lekarzom, marketingowcom, terapeutom, sprzedawcom…

Wiele ich łączy!

A jak Ty chcesz żyć i pracować?

Jeśli wiesz od dziecka, że chcesz być strażakiem, lekarzem, sprzedawcą czy wynalazcą i idziesz w tym kierunku – po prostu idź i nie ustępuj!

Prawdopodobnie nie potrzebujesz naszego wsparcia.

Jeśli myślisz, że nie warto szukać, bo i tak wylądujesz w „okropnej korporacji z kredytem na 50 lat”, rodzice podjęli za Ciebie decyzję, itp. – słowem jeśli głęboko wierzysz, że niewiele od Ciebie zależy – rozważ, zanim się do nas zgłosisz – istnieje bowiem szansa, że stracisz czas i pieniądze, a niewiele się zmieni.

Jeśli jednak nie poddajesz się zbyt łatwo i kwestionujesz status quo…Ok,

może wahasz się, nie wiesz, masz wątpliwości, ale wierzysz, że coś niecoś od Ciebie zależy – wtedy zapraszamy! Koniecznie!

Proponujemy grupową pracę w formie warsztatowej – najczęściej, to 4 spotkania po 3 h w 10-15 osób bądź 2 spotkania po 6 godzin każdeKażde spotkanie to mikromoduł poszukiwań i pracy nad tym, co NAPRAWDĘ CHCESZ robić zawodowo.

DZIĘKI WARSZTATOM NAUCZYSZ SIĘ:

EFEKT

Wiesz, co chcesz robić zawodowo.

Wiesz, jak to osiągnąć.

Wiesz, od czego zacząć.


DLACZEGO MY?

Ewa Kawecka – międzynarodowy coach ICC, certyfikowany doradca zawodowy i edukacyjny z doświadczeniem HR na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowej korporacji. Absolwentka 2 kierunków studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie oraz 2 kierunków studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS). Pracuje przede wszystkim z menedżerami średniego i wyższego szczebla, wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, prawnikami, nauczycielami i przedsiębiorcami.

Prowadzi jako ekspert największe forum poświęcone tematyce pracy na portalu gazeta.pl oraz bloga poświęconego tematyce rozwoju osobistego na swojej stronie www.jobcoaching.com.pl.

Anna Konkel-Zając – certyfikowany doradca edukacyjno-zawodowy, coach kariery, trenerka biznesu i nauczycielka z praktyką w pracy warsztatowej i indywidualnej z młodzieżą. Członek Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych. Studia ukończyła na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu związanego z designem i projektowaniem oraz pracy w agencji reklamowej.

Za nami stoi wiedza poparta praktyką i doświadczeniem.

Inwestycja: 450zł/uczestnik

Do kontaktu zapraszamy szkoły, młodzież, dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców

NAJBLIŻSZE TERMINY:

9 – 10 maja, godz.10.00 -16:00

23- 24 maja godz.10.00-16:00

KONTAKT:

zobacz więcej na: www.facebook.com/PKBpoznajkimbedziesz