Wstęp:


Program mentoringowy dla maturzysty i studenta to nasz autorski, zamknięty projekt mający na celu wsparcie młodych ludzi w procesie świadomego wybierania własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Wierzymy w skuteczność grupowego mentoringu obok wsparcia indywidualnego, który w obecnej zmiennej rzeczywistości jest efektywną metodą wsparcia młodych ludzi. Metodą odpowiadającą na ich indywidualne potrzeby.

Nasi specjaliści oprócz przeprowadzenia przez odpowiedni skrojony program i dopasowany do potrzeb podzielą się również swoją wiedzą, doświadczeniem i udzielą wskazówek.

Efekt udziału w Programie:

Informacja zwrotna ze strony doświadczonych specjalistów, którą otrzyma każdy uczestnik programu. Celem programu jest zweryfikowanie:

W trakcie spotkań nasi specjaliści nie narzucają swojego zdania i nie dają gotowych odpowiedzi. Będą natomiast inspiracją w odkrywaniu potencjału uczestników programu oraz wskażą możliwości rozwoju.

Korzyści:

Udział w programie prowadzonym przez ekspertów w obszarze doradztwa zawodowego, mentoringu, coachingu, mediacji i pomocy psychologicznej.

Dla kogo:

Naszą ofertę kierujemy do maturzystów i studentów, którzy nie wiedzą Co i JAK wybrać. Zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę wyborów edukacyjno-zawodowych jak i tych, którzy np. skończyli już studia i nie wiedzą co dalej.

Jak pomagamy:

Naszą usługę sytuujemy na pograniczu doradztwa zawodowego, mentoringu, coachingu i pomocy psychologicznej. Proponujemy 10 spotkań grupowych w tym 2 spotkania indywidualne. Całość odbędzie się w formie hybrydowej.

Spotkania grupowe: 3 stacjonarne warsztaty, 5 konsultacji online. Spotkania indywidulane: 2 informacje zwrotne: Gallup i RSMP

Spotkania indywidualne prowadzone są przez jednego specjalistę, spotkania zespołowe przez dwóch specjalistów.

Kształt procesu:

• trwa ok. 3-4 miesięcy

• składa się z 2 spotkań indywidualnych oraz 8 grupowych w formie stacjonarnej i online.

• cały program poprzedzają dwa spotkania indywidualne. Udzielenie informacji zwrotnej na temat testu Gallupa i Reiss School Motivation Profile.

• Zaczynamy 28 stycznia 2023r. 5 godzinnym stacjonarnym warsztatem w Inmento. Następnie:

Spotkanie online: 2 h, 17.30-19.30. 2 lutego

Spotkanie online: 2h, 17.30-19.30. 9 lutego

Warsztat/spotkanie stacjo w Inmento: 5 h sobota, 10.00-15.00 2 marca

Spotkanie online: 2h, 17.30-19.30 11 marca

Spotkanie online: 3h, 17.30-20.30 21 marca

Spotkanie online: 2h, 17.30-19.30 20 kwietnia

Warsztat/spotkanie stacjo w Inmento: 5 h sobota, 10.00-15.00 29 kwietnia

• Po każdym spotkaniu prosimy o wykonanie zadań wdrożeniowych, rozwojowych między spotkaniami, tzw. „prace domowe”

• Stacjonarne warsztaty odbywają się w gabinecie Inmento, a spotkania online na platformie SKYPE, ZOOM lub MESSENGER.

• koszt procesu zależy od liczebności grupy (max. 8 osób, min. 4 osoby) i waha się między 4199-4599 zł netto za cały program od osoby.

• jeśli program jest realizowany poza Warszawą, cena nie obejmuje kosztów dojazdu i zakwaterowania specjalistów Enjoy Jobs.

Zapisy:

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać się na Program Mentoringowy dla maturzysty i studenta prosimy o maila na kontakt@enjoyjobs.pl lub tel. 514 860 550