Dzień dobry! – Jeśli tu trafiłaś/łeś to opcje są z grubsza dwie:

Wszystko jedno, które z powyższych jest prawdziwe, a może jest jeszcze inaczej. Ważne, że szukasz i się nie poddajesz! Jeśli jesteś skłonna/y autentycznie poznać swoje mocne strony, predyspozycje zawodowe i w konsekwencji uzyskać EFEKT – zapraszamy! 

Ale co to jest ten EFEKT?

To życie zawodowe w oparciu o to , co chcesz w życiu robić i  na czym zarabiać pieniądze. To żyć w zgodzie z sobą i nie biedować!

Wierzymy, że wspaniała kariera to przede wszystkim robienie tego co kochasz – pieniądze, stanowiska są ważne, jednak liczne badania pokazują, że poczucie sensu w pracy jest kluczowe. Tyle, że często nie wiesz, co chcesz robić, albo odwrotnie wiesz, ale nie wierzysz, że to się może udać. Nasz proces doradczy i coachingowy  pomoże Ci w budowaniu autentycznej, Twojej kariery.

Zobacz co Ci proponujemy!


HISTORIE

Od bardzo długiego czasu zastanawiałam się czy obrałam dobry kierunek studiów, a w ślad za nim ścieżkę zawodową? Niczego nie byłam pewna, myślałam o całkowitej zmianie. Byłam pełna obaw. Nie wiedziałam w którym kierunku szukać dróg do przekwalifikowania się?Czy może zostać przy tym co jest?, w końcu nie jest tak źle- da się przeżyć. Zastanawiałam się czy w ogóle w takiej sytuacji istnieje rzeczywista możliwość doradzenia mi i wyjścia z impasu zawodowego?? I jak taka pomoc miałaby wyglądać? Od dwóch miesięcy uczęszczam na doradztwo i coaching…zaczynam widzieć światełko w tunelu 

Magda, lat 25

Kiedy trafiłam do Ani na jobcoaching pracowałam w dużej korporacji i wiedziałam, że nie jest to miejsce dla mnie. Byłam zdemotywowana i nie mogłam znaleźć sobie miejsca w życiu zawodowym. Nie wiedziałam, w którym kierunku mam iść, jakie są moje predyspozycje, a przede wszystkim- jak mam zmotywować się do działania. Jobcoaching był fascynującą przygodą, podczas której nauczyłam się jak odkrywać siebie. Wiem co jest moją mocną stroną, moją słabością oraz jak mam tę wiedzę wykorzystywać na różnych płaszczyznach życia. Dlaczego polecam jobcoaching? Dlatego bo każdy jest inny. Nie ma uniwersalnej metody na poznawanie swoich predyspozycji. Pod okiem odpowiedniego trenera szybko odpowiesz sobie na pytanie, w którym kierunku iść, jak się motywować i jak wykorzystywać swoje mocne strony. Po współpracy z Anią mam tylko jeden „problem”. Generuję tak dużo pomysłów zawodowych, że nie wiem, na który mam się zdecydować 🙂

Ania, lat 26