Dzień dobry! Jeśli trafiliście Państwo w to miejsce, to  całkiem prawdopodobne, że któraś z poniższych sytuacji jest Państwu znana:

Być może jesteście tu z jeszcze innego powodu…lecz  zapewne w związku z młodym człowiekiem, którego przyszłość nie jest Wam obojętna. 

Zawodowo i z pasji zajmujemy się ułatwianiem młodym ludziom określania ich celów edukacyjno – zawodowych i ścieżki kariery.

Wspólnie wypracowujemy optymalny plan edukacyjno – zawodowy inaczej mówiąc Plan Rozwoju Osobistego Młodego Człowieka.

Dzięki pracy z  Waszym Dzieckiem oraz przy Waszym wsparciu możemy mu wspólnie pomóc uzyskać EFEKT

Ale co to jest ten EFEKT?


To życie zawodowe w oparciu o to, co Wasza latorośl chce w życiu robić i  na czym w przyszłości zarabiać pieniądze.

To jej/jego życie w zgodzie z sobą, a niekoniecznie z Waszymi Rodzice wizjami!

Wierzymy, że wielka kariera, to przede wszystkim robienie tego co kochasz – pieniądze, stanowiska są ważne, bywa że bardzo – jednak liczne badania pokazują, że poczucie sensu w pracy jest kluczowe.

Wasze dzieciaki często nie wiedzą,  co chcą robić – a Wy mając swoje pomysły na ich życie, często świetne – macie małe szanse, by ich do nich przekonać bez uwzględnienia ich własnych preferencji.

Nasz proces doradczo-coachingowy może pomóc Twojemu Dziecku  w budowaniu Pięknej Drogi Zawodowej.

Będzie ono Tobie Szanowny Rodzicu wdzięczne za zaufanie jakim go obdarzyłeś proponując mu doradztwo i coaching edukacyjno-zawodowy w miejsce swoich dobrych i szczerych rad!

 Nie wybierzemy młodemu człowiekowi szkoły, studiów czy zawodu, lecz wspólnie z nim poszukamy najlepszych rozwiązań, przedstawimy propozycje jakie oferuje rynek edukacyjno-zawodowy. W procesie doradczym naszą rolą jest przede wszystkim wsparcie w poszukiwaniu swojej drogi, wydobycie potencjału, zasobów, mocnych stron, talentów, zwrócenie uwagi na wartości i potrzeby i wzmocnienie poczucia własnej wartości. Ostateczną decyzję o wyborze szkoły, studiów, zawodu, dalszej drogi edukacyjno-zawodowej przy wsparciu Państwa i doradcy zawodowego zawsze podejmie dziecko. Ono bierze odpowiedzialność za swoje postanowienia.

W procesie, który proponujemy, jesteście Państwo  bardzo ważni, dlatego zachęcamy do kontaktu i rozmowy, zanim zaproponujecie nasze usługi swoim dzieciom!

Proszę sprawdzić, co Państwu proponujemy!

Zachęcamy też do lektury strony o nas o mnie


HISTORIE

Nasza córka uczęszczała na doradztwo i coaching edukacyjno-zawodowy- i to była świetna decyzja! Na początku byliśmy pełni obaw, nie znaliśmy tego typu zajęć, ale po pierwszym spotkaniu z Panią zadecydowaliśmy z córką, że spróbuje. I to był strzał w dziesiątkę 🙂 Nasza córka może jeszcze do końca nie wie co będzie robić w przyszłości (ma tysiące pomysłów, wcześniej odczuwała pustkę w głowie na temat swojej przyszłości), ale zaczęła szukać, bo wie jak i gdzie to robić, podejmuje próby, jest pełna energii i pomysłów. Polecamy!

Rodzice 19-latki

Pamiętam jak nerwowo szukałem w internecie jakichkolwiek informacji na temat pomocy licealiście w wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej. Byłem totalnie bezsilny i zasmucony tym, że nie umiemy z żoną synowi pomóc w odkryciu jego pasji, mocnych stron, zainteresowań…aż w końcu znajomy polecił nam doradztwo i coaching edukacyjno-zawodowy dla młodych ludzi…i nie żałowaliśmy tej decyzji ani przez chwilę. Mamy poczucie świetnie zainwestowanych pieniędzy.

Piotr,ojciec 18- latka